STUBA Green Team
Partneri

Partneri

GENERÁLNY PARTNER


Slovenská technická univerzita v Bratislave

Slovenská technická univerzita v Bratislave (STU) je modernou, výskumno-vzdelávacou inštitúciou. Nadväzuje na 250-ročný odkaz Banskej akadémie v Banskej Štiavnici, kde boli položené základy vzdelávania prepojeného s praxou. STU ponúka technické vzdelávanie a zapája študentov do výskumu v oblasti prírodných vied, počítačových vied, stavebníctva, architektúry, chémie, potravinárstva či materiálových technológií.

Slovenská Technická Univerzita v Bratislave

 

1st CLASS PARTNERI


SOVA Digital
SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať kompletné PLM riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka. SOVA Digital je inovatívna firma dovnútra i smerom voči svojim zákazníkom.

SOVA Digital

Techsoft
Techsoft funguje od roku 1993. Dodáva komplexné CAD a Network riešenia pre projektantov, konštruktérov a architektov na Slovensku a v Čechách. Tiež je najväčším dodávateľom alternatív AutoCAD v spomenutých krajinách. Okrem toho poskytuje rôzne služby, ako napr. CAD školenia, tvorbu CAD utilít, či správu počítačových staníc.

Move
Spoločnosť Move začala svoju činnosť v roku 2011. Hlavnou náplňou spoločnosti je výroba a dodávka dielov pre priemysel. V priebehu ich fungovania sa firma vyprofilovala na stabilnú výrobno-technickú spoločnosť, ktorej partnermi sú významné firmy v oblasti strojárenstva, automobilového priemyslu ako aj podniky iných odvetví. Všetky produkty, ktoré spoločnosť ponúka sú od renomovaných výrobcov.

Move

Vector
Už viac ako 30 rokov je Vector schopným partnerom vo vývoji automobilovej elektroniky. Viac ako 3000 zamestnancov na 31 miestach po celom svete podporuje výrobcov a dodávateľov automobilového priemyslu a príbuzných odvetví profesionálnou platformou nástrojov, softvérových komponentov a služieb pre vývoj vstavaných systémov. Poháňaní vášňou pre technológiu vyvíjajú riešenia, ktoré odbremenia inžinierov od ich náročných úloh. Rôzne sa tiež angažujú aj v oblasti vzdelávania, výskumu a sociálnej zodpovednosti.

Vector

Altium
Spoločnosť Altium sa zameriava na vývoj a poskytovanie návrhových nástrojov pre elektronický dizajn. Jej hlavným produktom je Altium Designer, ktorý je komplexným softvérom pre návrh PCB a vývojový proces v oblasti elektroniky. Altium Designer umožňuje inžinierom navrhovať, simulovať, vytvárať schémy a návrhy dosiek plošných spojov a spravovať knižnice komponentov. Okrem toho poskytuje aj nástroje pre správu verzií, dokumentáciu a kolaboráciu medzi členmi tímu. Altium je známy svojimi pokročilými funkciami, ako je 3D vizualizácia, simulácia signálov, plánovanie trasy a integrácia s inými softvérovými nástrojmi pre vývoj elektroniky. Jeho cieľom je umožniť inžinierom a dizajnérom efektívne vytvárať vysoko kvalitné elektronické produkty.

Altium

AMK

Špecialistom na vývoj a výrobu elektromotorov je medzinárodná spoločnosť AMK Group. Elektromotory a pohonné systémy sú navrhnuté s dôrazom na vysoký výkon, spoľahlivosť a efektívnosť. AMK Group sa snaží prispievať k inováciám v oblasti elektromechaniky a automatizácie, pričom sa sústredí na trvalo udržateľné riešenia a minimalizáciu environmentálneho vplyvu.

AMK

IPG
Softvérová spoločnosť IPG Automotive sa zameriava na vývoj simulačných nástrojov pre testovanie a vývoj automobilových systémov. Jej hlavným produktom je softvérová platforma CarMaker, ktorá umožňuje inžinierom a vývojárom simulovať a testovať rôzne aspekty jazdy a správania vozidla v virtuálnom prostredí. CarMaker poskytuje simulácie jazdy v reálnom čase, ktoré zahŕňajú modelovanie dynamiky vozidla, pohonné jednotky, elektronické riadenie, brzdy, podvozok a ďalšie.

IPG

GG
GG Group je popredným výrobcom káblov, vodičov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel, ako aj pre špeciálne priemyselné aplikácie.

GG Group

 

2nd CLASS PARTNERI


ERNI
Švec a spol.
ZF Slovakia
Plastic Omnium
c2i
Schaeffler

 

3rd CLASS PARTNERI


Emerson
Kotadef
Zenit
Loctite
SRS Group
Megger
MTS
Slovakia Ring
WATERCUT, s.r.o.
Polepy

 

4th CLASS PARTNERI


eRobots. rapid manufacturing.
IPM Solutions
TRIDE studio
Tesla
Rapid Harness
Saint Gobain
TeXtreme
Foxel

 

5th CLASS PARTNERI


Anwell
Bartek CNC s.r.o.
MicroStep