• 2019
 • 2019

Partneri 2019

Generálny partner

 • STU

  Slovenská technická univerzita v Bratislave (STU) je modernou, výskumno-vzdelávacou inštitúciou. Nadväzuje na 250-ročný odkaz Banskej akadémie v Banskej Štiavnici, kde boli položené základy vzdelávania prepojeného s praxou. STU ponúka technické vzdelávanie a zapája študentov do výskumu v oblasti prírodných vied, počítačových vied, stavebníctva, architektúry, chémie, potravinárstva či materiálových technológií.

Hlavní partneri

 • Schaeffler Slovensko

  Schaeffler disponuje portfóliom produktov, ktoré patrí k najrozsiahlejším v ložiskovej výrobe a môže pokryť všetky oblasti použitia. Spoločný katalóg štandardných ložísk obsahuje vyše 40 000 typov, ktoré sú dodávané do 60 rôznych oblastí priemyslu. Okrem toho ponúkame rozsiahle služby v oblasti výpočtov, diagnostiky, údržby a montáže valivých ložísk a kompletných systémov.

 • Sova digital

  SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať kompletné PLM riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka. SOVA Digital je inovatívna firma dovnútra i smerom voči svojim zákazníkom.

 • Zenit

  Na zložitom trhu dokážeme pre našich klientov vybrať tých najvhodnejších výrobcov. Tvoríme tak filter, cez ktorý sa dostanú len tí najlepší. Vyberáme ich podľa požadovaných meradiel - kvalita, dôveryhodnosť, cenová efektivita. Vyhľadávame, privádzame a zastupujeme overené zahraničné spoločnosti. Robíme trh jednoduchším. Ponuku zrozumiteľnejšou.

 • ZF Slovakia

  ZF Slovakia zastupuje koncern ZF na Slovensku. Tri nezávislé prevádzkové jednotky riadia výrobné závody v mestách Trnava, Levice, Šahy, Detva a Komárno. Vyrábajú sa tu komponenty hnacieho ústrojenstva a podvozku hlavne pre osobné vozidlá. ZF Slovakia je výlučnou dcérskou spoločnosťou podniku ZF Holding Austria GmbH. Jej ústredie sa nachádza v Trnave. Má päť výrobných lokalít, v Trnave, Leviciach, Šahách, Detve a Komárne.

 • Velodyne Lidar

  Lidar je skratka pre „detekciu a mierenie svetla“. Niekedy sa nazýva „laserové skenovanie“ alebo „3D skenovanie“. Táto technológia využíva laserové lúče bezpečné pre oči na vytvorenie 3D reprezentácie skúmaného prostredia. Lidar sa používa v mnohých priemyselných odvetviach, vrátane automobilového priemyslu, kamiónovej dopravy, UAV / robotov, v priemysle, mapovaní a ďalších.

Prémioví partneri

 • švec a spol

  Spoločnosť ŠVEC a SPOL s.r.o. vznikla 1.3.1993 ako súkromná spoločnosť. Od svojho vzniku prešla rozsiahlymi zmenami. Stala sa z nej spoločnosť orientovaná na zákazníka, ktorému sa snaží poskytovať komplexné služby a technológie zodpovedajúce tejto dobe.

 • hyundai

  Počas sezóny 2019 nám významným spôbom uľahčoval presuny na rôzne podujatia, akcie či súťaže aj náš partner Hyundai. Táto spoločnosť nám zapožičaním vozidiel pomohla vyriešiť mnoho problémov spojených s logistikou, a zároveň sme mali možnosť vyskúšať si aj najpredávanejší model Hyundai i30.

 • brose

  Už viac ako 100 rokov sme popredným spolutvorcom budúcnosti automobilu. Naše výrobky zvyšujú komfort, bezpečnosť a hospodárnosť vo vozidle. Preto Brose investuje osem percent obratu do výskumu a vývoja. Či už ľahké konštrukcie, elektronicky komutované motory alebo dverové a sedacie systémy. Množstvo patentov podčiarkuje inovačný potenciál nášho medzinárodného a interdisciplinárneho tímu.

 • continental

  V súčasnosti sa spoločnosť Continental nachádza medzi 5 najlepšími dodávateľmi pre automobilový priemysel na svete. Ako dodávateľ brzdových systémov, systémov a súčastí pre pohony a podvozky, prístrojovej techniky, informačných a zábavných riešení, elektroniky do vozidiel, pneumatík a technických elastomérov prispieva spoločnosť Continental k zvýšenej bezpečnosti jazdy a globálnej ochrane životného prostredia.

 • hollen

  HOLLEN s.r.o. podporuje výrobcov automobilov, OEM producentov a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Firma sa popri svojej hlavnej činnosti venuje aj renováciám a servisu historických vozidiel.

 • motor car

  Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku zastupuje renomované automobilové značky Mercedes-Benz, smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, Honda, Opel, Hyundai a Toyota. Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

 • plastic omnium

  Spoločnosť, ktorá vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2018 zisk v hodnote 8,2 miliárd Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých pohonných systémov a predných modulov áut. Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré vďaka zníženej hmotnosti redukujú negatívne vplyvy na životné prostredie, zvyšujú bezpečnosť a vďaka integrovaným funkciám umožňujú prepojenie s okolitým svetom.

 • wy

  WY bolo postavené na základoch firiem Webglobe a Yegon, ktoré sa spojili v roku 2014. Od roku 2015 sme Webglobe – Yegon a od teraz nás spoznáte ako WY. Sme zázemie pre vaše sny a podnikanie na internete. Hostujeme firemné weby, e-shopy, blogy, veľké portály či skromné prezentácie. Pre jednotlivcov a freelancerov, malé tímy, či zabehnuté podniky.

 • techsoft

  Už od roku 1993 dodávame komplexné CAD a Network riešenia pre projektantov, konštruktérov a architektov na Slovensku a v Čechách. Čo Vám ponúkame ? - V prvom rade komplexnosť (CAD - PC - NETWORK), profesionalitu a spoľahlivosť!

 • matador

  MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu. Pre zákazníkov po celom svete poskytuje služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility. Či ide o inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych dielcov, je MATADOR Group vždy pripravená ponúknuť maximum. V tomto ju podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu. Približne 2 500 zamestnancov spoločnosti pracuje na Slovensku, Česku a Rusku. Táto globálna orientácia umožňuje firme dodávať zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považuje za základ toho, aby sa pre nich stala prvou voľbou.

 • obo bettermann

  Naši inžinieri neustále pracujú na vývoji nových a zdokonaľovaní existujúcich výrobkov, aby sa dali ľahšie a tým aj efektívnejšie namontovať. OBO je naša obchodná značka. OBO znamená našu ambíciu, neustále overovať spokojnosť s našimi výrobkami a výrobky zdokonaľovať.

 • autocont

  AUTOCONT je česká súkromná spoločnosť, ktorá viac ako 25 rokov na českom a slovenskom trhu úspešne zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie. Zameriava sa na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu.

 • ipg automotive

Odber noviniek
Odberom noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov