STUBA Green Team
Partneri

Partneri

GENERÁLNY PARTNER


Slovenská Technická Univerzita v Bratislave

Slovenská technická univerzita v Bratislave (STU) je modernou, výskumno-vzdelávacou inštitúciou. Nadväzuje na 250-ročný odkaz Banskej akadémie v Banskej Štiavnici, kde boli položené základy vzdelávania prepojeného s praxou. STU ponúka technické vzdelávanie a zapája študentov do výskumu v oblasti prírodných vied, počítačových vied, stavebníctva, architektúry, chémie, potravinárstva či materiálových technológií.

Slovenská Technická Univerzita v Bratislave

 

Technická podpora vývoja


ZF Slovakia
ZF Slovakia zastupuje koncern ZF na Slovensku. Tri nezávislé prevádzkové jednotky riadia výrobné závody v mestách Trnava, Levice, Šahy, Detva a Komárno. Vyrábajú sa tu komponenty hnacieho ústrojenstva a podvozku hlavne pre osobné vozidlá. ZF Slovakia je výlučnou dcérskou spoločnosťou podniku ZF Holding Austria GmbH. Jej ústredie sa nachádza v Trnave. Má päť výrobných lokalít, v Trnave, Leviciach, Šahách, Detve a Komárne.

ZF Slovakia

 

1st CLASS PARTNERI


Continental
V súčasnosti sa spoločnosť Continental nachádza medzi 5 najlepšími dodávateľmi pre automobilový priemysel na svete. Ako dodávateľ brzdových systémov, systémov a súčastí pre pohony a podvozky, prístrojovej techniky, informačných a zábavných riešení, elektroniky do vozidiel, pneumatík a technických elastomérov prispieva spoločnosť Continental k zvýšenej bezpečnosti jazdy a globálnej ochrane životného prostredia.

Continental

c2i
Rýchlo rastúca, dynamická spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom inovatívnych kompozitných výrobkov. Medzi ich zákazníkmi sú svetoznámi výrobcovia rôznych závodných a športových automobilov, lodí, lietadiel.

c2i

AUTOCONT
AUTOCONT je česká súkromná spoločnosť, ktorá viac ako 25 rokov na českom a slovenskom trhu úspešne zavádza a prevádzkuje užitočné informačné technológie. Zameriava sa na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu.

AUTOCONT

Zenit
Na zložitom trhu dokážeme pre našich klientov vybrať tých najvhodnejších výrobcov. Tvoríme tak filter, cez ktorý sa dostanú len tí najlepší. Vyberáme ich podľa požadovaných meradiel – kvalita, dôveryhodnosť, cenová efektivita. Vyhľadávame, privádzame a zastupujeme overené zahraničné spoločnosti. Robíme trh jednoduchším. Ponuku zrozumiteľnejšou.

Zenit

SOVA Digital
SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať kompletné PLM riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka. SOVA Digital je inovatívna firma dovnútra i smerom voči svojim zákazníkom.

SOVA Digital

Schaeffler Slovensko
Schaeffler disponuje portfóliom produktov, ktoré patrí k najrozsiahlejším v ložiskovej výrobe a môže pokryť všetky oblasti použitia. Spoločný katalóg štandardných ložísk obsahuje vyše 40 000 typov, ktoré sú dodávané do 60 rôznych oblastí priemyslu. Okrem toho ponúkame rozsiahle služby v oblasti výpočtov, diagnostiky, údržby a montáže valivých ložísk a kompletných systémov.

Schaeffler

ROCK-Build s.r.o.
Spoločnosť ROCK-Build s.r.o. bola založená v roku 2008 s cieľom špecializovať sa na riešenia a realizáciu gabionových konštrukcii — od tých najmenších v záhradnej architektúre až po tie najväčšie pri stavbe diaľnic a iných rozsiahlych inžinierskych diel, vychádzajúc pritom z našich predošlých skúseností na európskom a najmä nemeckom trhu.

ROCK-Build

Plastic Omnium
Spoločnosť, ktorá vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2018 zisk v hodnote 8,2 miliárd Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých pohonných systémov a predných modulov áut. Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré vďaka zníženej hmotnosti redukujú negatívne vplyvy na životné prostredie, zvyšujú bezpečnosť a vďaka integrovaným funkciám umožňujú prepojenie s okolitým svetom.

Plastic Omnium

Move
Spoločnosť Move začala svoju činnosť v roku 2011. Hlavnou náplňou spoločnosti je výroba a dodávka dielov pre priemysel. V priebehu ich fungovania sa firma vyprofilovala na stabilnú výrobno-technickú spoločnosť, ktorej partnermi sú významné firmy v oblasti strojárenstva, automobilového priemyslu ako aj podniky iných odvetví. Všetky produkty, ktoré spoločnosť ponúka sú od renomovaných výrobcov.

Move

Velodyne Lidar
Lidar je skratka pre „detekciu a mierenie svetla“. Niekedy sa nazýva „laserové skenovanie“ alebo „3D skenovanie“. Táto technológia využíva laserové lúče bezpečné pre oči na vytvorenie 3D reprezentácie skúmaného prostredia. Lidar sa používa v mnohých priemyselných odvetviach, vrátane automobilového priemyslu, kamiónovej dopravy, UAV / robotov, v priemysle, mapovaní a ďalších.

Velodyne Lidar

Vector
Už viac ako 30 rokov je Vector schopným partnerom vo vývoji automobilovej elektroniky. Viac ako 3000 zamestnancov na 31 miestach po celom svete podporuje výrobcov a dodávateľov automobilového priemyslu a príbuzných odvetví profesionálnou platformou nástrojov, softvérových komponentov a služieb pre vývoj vstavaných systémov. Poháňaní vášňou pre technológiu vyvíjajú riešenia, ktoré odbremenia inžinierov od ich náročných úloh. Rôzne sa tiež angažujú aj v oblasti vzdelávania, výskumu a sociálnej zodpovednosti.

Vector

3D Inat
3D Inat sa špecializuje na zákazkovú, malosériovú, ako aj sériovú výrobu 3D výrobkov s rôznymi stupňami obtiažnosti. Ponúkajú profesionálnu 3D tlač technológiou Fused Deposition Modeling na ich inovatívnych 3D tlačiarňach, ktoré vyvinuli a zostrojili ich vývojoví pracovníci.

3D Inat

IPM Solutions
Ponúkajú zákazníkom progresívne riešenia, založené na “best-in-class” softvérových CAD/CAM/CAE, PDM/PLM technológiách, využiteľné a cenovo dostupné pre každú firmu, s cieľom zlepšiť procesy vo firme pomocou najnovších technológií dostupných na trhu. Ich snahou je poskytnúť zákazníkom nielen kvalitné programy, ale aj služby prispievajúce k zlepšeniu kvality produktov a optimalizácii doby spracovania. Usilujú sa priniesť na trh nové výnimočné produkty a know-how, ktoré by neustále spĺňali špecializované požiadavky zákazníkov.

IPM Solutions

 

2nd CLASS PARTNERI


Profika
Shenzhen Melasta Battery
AMK
WY - Webglobe–Yegon, s.r.o.
Švec a spol.
Techsoft
Matador Holding a.s.
Slovakia Ring
Smith & Partner Polymers
Kordcarbon
Altair

 

3rd CLASS PARTNERI


IPG Automotive
eRobots. rapid manufacturing.
Bruto
Modeláreň Hronec
Bender
Loctite
EBV Elektronik
L&L Products
OBO
Emerson
3Dconnexion
Sario
NES Nová Dubnica
Polepy
Altium
KISSoft
Teroson
Alfun
První Hanácká BOW spol. s r.o.
Konštrukta Defence

 

4th CLASS PARTNERI


SRS Group s.r.o.
Anwell
Elecom
ST Microelectronics
Airtech
WATERCUT, s.r.o.
Austrotherm
SASI
MicroStep
WebSupport
Deltapreg
Technouniversum
EURO Molding
Bartek CNC s.r.o.

 

5th CLASS PARTNERI


HP Academy
CNC frézovanie
Železiarne Podbrezová
GG Group
TRIDE Studio