• 2019
 • 2019

Partners 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus turpis ante, dictum quis tristique nec, finibus vitae purus. Integer nibh mi, blandit quis neque quis, convallis eleifend lacus. Curabitur molestie sagittis fringilla. Nunc porta, lorem et egestas maximus, augue mauris ornare ex, eget sagittis urna sem a nulla. Donec rutrum, augue vitae pretium auctor, erat nisl rutrum lacus, vel pretium quam tellus ut elit. Cras laoreet odio blandit erat cursus pulvinar. Nunc commodo, massa eget commodo ultrices, massa purus posuere magna, et dignissim sem leo sit amet lectus.

Generálny partner

 • STU

  Slovenská technická univerzita v Bratislave (STU) je modernou, výskumno-vzdelávacou inštitúciou. Nadväzuje na 250-ročný odkaz Banskej akadémie v Banskej Štiavnici, kde boli položené základy vzdelávania prepojeného s praxou. STU ponúka technické vzdelávanie a zapája študentov do výskumu v oblasti prírodných vied, počítačových vied, stavebníctva, architektúry, chémie, potravinárstva či materiálových technológií.

Hlavní partneri

 • Schaeffler Slovensko

  Schaeffler disponuje portfóliom produktov, ktoré patrí k najrozsiahlejším v ložiskovej výrobe a môže pokryť všetky oblasti použitia. Spoločný katalóg štandardných ložísk obsahuje vyše 40 000 typov, ktoré sú dodávané do 60 rôznych oblastí priemyslu. Okrem toho ponúkame rozsiahle služby v oblasti výpočtov, diagnostiky, údržby a montáže valivých ložísk a kompletných systémov.

 • Sova digital

  SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať kompletné PLM riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka. SOVA Digital je inovatívna firma dovnútra i smerom voči svojim zákazníkom.

 • Zenit

  Na zložitom trhu dokážeme pre našich klientov vybrať tých najvhodnejších výrobcov. Tvoríme tak filter, cez ktorý sa dostanú len tí najlepší. Vyberáme ich podľa požadovaných meradiel - kvalita, dôveryhodnosť, cenová efektivita. Vyhľadávame, privádzame a zastupujeme overené zahraničné spoločnosti. Robíme trh jednoduchším. Ponuku zrozumiteľnejšou.

 • ZF Slovakia

  ZF Slovakia zastupuje koncern ZF na Slovensku. Tri nezávislé prevádzkové jednotky riadia výrobné závody v mestách Trnava, Levice, Šahy, Detva a Komárno. Vyrábajú sa tu komponenty hnacieho ústrojenstva a podvozku hlavne pre osobné vozidlá. ZF Slovakia je výlučnou dcérskou spoločnosťou podniku ZF Holding Austria GmbH. Jej ústredie sa nachádza v Trnave. Má päť výrobných lokalít, v Trnave, Leviciach, Šahách, Detve a Komárne.

 • Velodyne Lidar

  Lidar je skratka pre „detekciu a mierenie svetla“. Niekedy sa nazýva „laserové skenovanie“ alebo „3D skenovanie“. Táto technológia využíva laserové lúče bezpečné pre oči na vytvorenie 3D reprezentácie skúmaného prostredia. Lidar sa používa v mnohých priemyselných odvetviach, vrátane automobilového priemyslu, kamiónovej dopravy, UAV / robotov, v priemysle, mapovaní a ďalších.

Odber noviniek
Odberom noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov